Лофт, мінімалізм і естетика

Лаконічність, стриманість, строгість геометричних форм і свобода простору – характерні риси сучасного дизайну. На перший погляд – все просто: мінімум речей, максимум місця і готово. Але для дійсно функціонального, сповненого затишку і зручності дому необхідно дещо ще. Грамотне планування оселі – запорука комфортного життя!


Мінімалізм

Змінюються часи, тренди, стилі, але мінімалізм не втрачає своєї популярності. Напрям ідеально підійде для тих, хто стомився від претензійності і жадає досконалої простоти:

  • позбудьтеся нав’язливого декору і зайвих деталей;
  • обирайте меблі з чіткою геометрією;
  • відкрийте доступ до світла;
  • практичність у всьому: стіл, ліжко, чи диван-трансформер відмінна альтернатива звичайним конструкціям;
  • використовуйте натуральні матеріали: дерево, шкіра, екологічні тканини.

У скандинавському мінімалізмі особливо цінують затишок і наявність гарного освітлення, адже клімат нордичних країн суворий і похмурий. Прихильники стилю обирають світлі кольори вітальні, кухні, шаф й інших меблів; геометричні візерунки і велику кількість кімнатних рослин.


Японський мінімалізм характерно відрізняється теплими бежевими відтінками, природними текстурами, м’яким розсіяним світлом. Такому інтер’єру чудово пасуватиме дерев’яне ліжко , або поодинокі стелажі та полиці, розташовані в хаотичному порядку.

Лофт

Це стиль-оксиморон, адже поєднує в собі цілком протилежні речі: грубість і елегантність, хаотичність і мінімалістичний базис. Якщо Вам подобаються динамічні, стильні, нестандартні рішення - обирайте лофт.

  • використовуйте більше простих деталей: вигадливі шафи, чи ексцентричні крісла – зовсім недоречні. Оберіть прямий диван, класичний обідній стіл і м’яке розлоге ліжко;
  • не встановлюйте меблі впритул до стін: краще сформувати кілька окремих острівців при зонуванні кімнати;
  • створіть видимість порожнього житла: класичні шафи-купе краще замінити вбудованими моделями, або стелажами.

Вибір меблевих гарнітур стилю залежить від приміщення, де їх розташовують.


Кухня. Тут переважають кам’яні, бетонні, дерев’яні фактури. Кухню часто облаштовують барною стійкою і обіднім столом.


Вітальня. Акцент на м’яких меблях, таких як: масивний диван, крісла, пуфи. З тканин відмінно підійдуть шкіра, або щільний текстиль.


Спальня. Зона сну відділяється перегородкою або ширмою. Гарно підійде міцне розлоге ліжко, біля якого розташована груба лаконічна тумба.


Передпокій. Коридор прикрасить гарна підлогова вішалка і меблі, що поєднують у собі тумби для взуття, відкриті полиці та гачки.


Брутальний і суворий лофт навряд чи хороший вибір для дитячої кімнати. Найчастіше такий стиль притаманний холостякам, або парам без дітей.


Просторий мінімалізм чи лаконічний лофт – обирати Вам. А меблі від Taburetka.ua допоможуть створити інтер’єр будь-якого напрямку.


Стаття опублікована 1 рік тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Шафи купе, 2-х дверні шафи, Дерев'яні стільці, Білі дивани, Білі комоди, Ліжка лофт, Крісла мішки, Дивани, Прямі дивани, Кутові дивани, М'які крісла, Комоди і тумби, Шафи, Двоспальні дивани, Розкладні дивани
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber