Коли неочікувано нагрянули гості, які аж ніяк не входили у Ваші плани, ще й залишилися на ніч - допоможе розкладне крісло-ліжко. Бо спати на підлозі, чи на надувному матраці, який до ранку магічно зникне - не варіант.
✓ Як вибрати крісло-ліжко?
✓ Які переваги та недоліки розкладних крісел?
✓ Чи варто купувати крісло-ліжко?
Дізнаєтесь просто зараз.
Як правильно вибрати розкладне крісло?
Почнемо із найголовнішого питання, яке виникає у всіх охочих купити крісло розкладне - як його обрати? Як Ви вже здогадалися, крісло перетворюється на ліжко завдяки механізму трансформації. Отож, це найважливіший аспект вибору.
Механізми розкладання крісел-ліжок:
Єврокнижка працює так:
- Висуваєте сидіння вперед. Воно легко виїжджає завдяки роликам або напрямним.
- Опускаєте спинку на місце, де щойно було сидіння.
Ви отримуєте рівне спальне місце. Це простий і надійний варіант з нішею для зберігання білизни.
Акордеон працює за принципом гармошки:
- Тягнете сидіння на себе за петлю або ручку.
- Сидіння тягне за собою дві частини спинки, які розкладаються слідом за ним, утворюючи рівне спальне місце з трьох секцій. Щоб скласти - просто штовхаєте сидіння назад до упору, і секції складаються одна на одну.
Крісло дуже компактне у складеному стані.
Дельфін отримав свою назву, бо частина спального місця "виринає" з-під сидіння, ніби дельфін з води.
- Тягнете за приховану петлю на передній частині сидіння. З-під сидіння виїжджає додаткова частина.
- Цю висунуту секцію піднімаєте вгору і вирівнюєте її з основним сидінням.
Отримуєте готове спальне місце. Основне сидіння при цьому залишається нерухомим. Складається так само просто, у зворотному порядку.
З механізмами все зрозуміло: єврокнижка - простий і надійний; акордеон - найкращий для малих кімнат; дельфін - аналог високому ліжку.
Далі, питання каркаса. Найкращі - масив дерева і метал. Більш бюджетні - ДСП. Хороший і недорогий варіант - комбінація дерева й ДСП (або металу й ДСП). Відразу запитайте про максимальне навантаження на спальне місце (краще купувати із запасом).
Те, що знаходиться всередині крісла має назву “наповнювач”. Для сну - це критичний момент. Наразі, в продажі є такі різновиди наповнення:
- ППУ (пінополіуретан) - синтетичний і гіпоалергенний. Швидко відновлює форму. ППУ щільністю 28-30 кг/м³ вважається золотою серединою для щоденного використання. Для ортопедичного спального місця потрібна вища щільність 35+ кг/м³.
- Пружинний блок Bonnel - так звані “залежні” пружини, які працюють синхронно. Наповнювач хороший для гостьового варіанту крісла.
- Пружинні блоки Pocket Spring - “незалежні” пружини, які створюють точкову підтримку тіла. Мають ортопедичний ефект і зони жорсткості.
Дизайн крісла-ліжка - це його форма та оббивка. Широкі підлокітники, оксамитові тканини, глибокі відтінки - це справа смаку. Вибираємо тканину високої категорії й насолоджуємось розкладним кріслом десятки років.
Розкладне крісло-ліжко: переваги VS недоліки
Причин купити розкладне крісло більше ніж достатньо:
- Додаткове місце для сну гостей
- Куточок для денного відпочинку
- Економія простору у вітальні
- Легкість трансформації
- Красивий дизайн
Але є кілька моментів, про які варто знати перед покупкою:
- Дешевий механізм трансформації може зіпсувати всі позитивні враження про крісло-ліжко. Більше того, він є причиною травм.
- Купити розкладне крісло-ліжко зовсім не означає відмовитись від класичного ліжка для сну. Крісло не підходить для щоденного використання.
Ретельно зважте всі “за” і “проти” перед покупкою.
Отож, чи варто купувати крісло-ліжко?
Абсолютного не існує. Але можна покладатися на власні потреби. Якщо Вам потрібне модне крісло для вітальні, яке іноді стає в пригоді для ночівлі гостей - купуйте однозначно. А якщо плануєте замінити розкладним кріслом щоденне спальне місце - краще не варто.
Крісло-ліжко розкладне - це зручно, сучасно і поліфункціонально. Перегляньте каталог товарів на нашому сайті й зробіть свій вибір.
Стаття опублікована 1 місяць тому
Поділитись