Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Підбираємо ванну: що брати до уваги

Підбираємо ванну: що брати до уваги

Санвузол став сьогодні не просто предметом розкоші, а гострою необхідністю. Виробники пропонують різні варіанти ванн: у інтернет-магазині «Табуретка» представлені найбільш популярні з них. Якщо Вам потрібна гарна, якісна і недорога ванна, купити її можна на нашому сайті.

Покупці часто звертають увагу, що сьогодні ванна для ванної кімнати представлена у величезному асортименті. Завдяки цьому, можна придбати оптимальний для себе варіант. Щоб Ваша нова ванна, ціна якої буде прийнятною, принесла тільки позитивні результати, її варто правильно підбирати. Звернемо увагу два ключові критерії вибору:

  • габарити;
  • матеріал виготовлення.

Пряма, кутова ванна або високий душовий піддон

Перш за все, варто визначитися з форматом: деякі віддають перевагу класичним ваннам, інші ж люди вважають за краще купити душовий піддон. Щоб підібрати оптимальну модель, візьміть до уваги:

  1. Форму. Можна встановити пряму, круглу, овальну, кутову конструкцію. Ванна з кутовою ванною виглядає стильно, вишукано, пряма форма виявиться оптимальним рішенням для малогабаритних планувань, кругла або овальна додасть ванній кімнаті благородства і забезпечить комфорт користувачам. Як альтернативу, багато хто встановлює піддон для душу, який гарантує не тільки комфорт, але і дозволяє заощадити місце.
  2. Розмір. В даному питанні заслуговують на увагу довжина і ширина. Розглядаючи моделі різної довжини, візьміть до уваги відстань від стінки до стінки, а також зріст самого високого члена сім'ї. Ширину ванни слід вибирати виходячи з того, що відстань від тіла людини до стінок ванній повинно бути не менше 5 см. Якщо такі габарити не помістяться в приміщенні, буде практичним придбати душовий піддон.

Матеріал ванної: що вибрати

Вирішивши підібрати піддон в душ, Вам не потрібно визначатися з матеріалом. Ванни ж представлені в наступних варіантах:

  • Чавунні - відмінно зберігають тепло, але дуже важкі (80-120 кг) і дорогі.
  • Сталеві - значно легше і дешевше чавунних. Їх недоліками є: пластичність і тепловіддача.
  • Акрилові - на думку багатьох, оптимально поєднують якість, вартість, довговічність.

Підібравши варіант ванни в інтернет-магазині «Табуретка» Ви залишитеся задоволені!


Стаття опублікована 10 місяців тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені