Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Що таке меблі HoReCa?

Що таке меблі HoReCa?

Облаштовуючи місця громадського харчування, варто бути максимально уважним і відповідально підходити до питання облаштування залу для прийому гостей, визначенню його стилю і підбору окремих предметів. Вкрай важливо потурбуватися про комфорт, безпеку відвідувачів; організувати дизайн, що відповідає стилю всього приміщення; бути повністю впевненим у надійності і довговічності придбаних позицій. Щоб досягти в приміщенні максимального затишку і комфорту, виберіть Хорека, яка спеціально призначена саме для облаштування закладів громадського харчування.

Розглядаючи меблі для кафе, варто брати до уваги, що далеко не кожні виявляться підходящими. Часто може бути так, що певний предмет буде ідеальним варіантом для житлового чи офісного приміщення, але ось при облаштуванні інтер'єру закладу громадського харчування, він виявиться невідповідним. Ви маєте можливість підібрати в нашому каталозі предмети інтер'єру HoReCa, які виготовляються із застосуванням передових технологій, виключно високоякісних матеріалів, за участю професійних дизайнерів.

Інтернет-магазин «Табуретка» пропонує Хорека і гарантує:

  1. Великий асортимент продукції, з якого Ви зможете вибрати для себе пропозицію / моделі, які найбільш підходять.
  2. Стильний, сучасний дизайн, що дозволяє найкращим чином підкреслити особливість і гідність закладу.
  3. Використання високоякісних матеріалів і бездоганна якість збірки, що гарантують тривалий термін експлуатації предметів.

Столи для кафе: обирайте найкраще

Столи для ресторанів, барів - обов'язкові, одні з найбільш важливих елементів інтер'єру. Люди відвідують такі заклади з метою прийому їжі, тому зручний, стійкий і, в той же час, легкий стіл просто незамінний. Скориставшись нашим каталогом, в якому меблі для ресторанів представлені в досить широкому асортимент, кожна людина зможе підібрати саме такі столи, які задовольнять всі очікування.

Під час вибору, звертайте увагу не тільки на габарити і надійність предметів - важливу роль в даному випадку має відповідний дизайн. Меблі для бару (кафе) обов'язково повинні добре гармоніювати з інтер'єром, створювати невимушену атмосферу, сприяючи хорошому проведення часу.

Стільці для кафе, ресторанів, барів: якими вони повинні бути

Здебільшого відвідувачам пропонується сісти, тому якісні стільці для ресторану або лаконічні, надійні барні стільці виявляться просто незамінними. Скориставшись нашим каталогом, Ви зможете підібрати такі стільці, які дозволять відвідувачам відчувати максимальний комфорт, розслабитися, відпочити душею і тілом.

Рекомендуємо звернути увагу на напрямок Вашого бізнесу і стилю обслуговування. Наприклад, для кафе добре підійдуть моделі з високоякісного пластику або металеві варіанти. А ось для облаштування ресторанів, краще вибирати моделі з натурального дерева.

Щодо столів і стільців, великим попитом користується меблі ротанг, особливий дизайн яких дозволяє створити в приміщенні незабутню атмосферу затишку, комфорту, тепла.

Скористайтеся каталогом інтернет-магазину «Табуретка», підберіть Хорека, яка зробить Ваш заклад неперевершеним.


Стаття опублікована 2 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені