Спальня з обкладинки в скандинавському стилі

50 сонячних днів протягомроку і середня температура повітря не перевищує 12 градусів – ось чому на півночі будують оселі в яких максимально багато світла, простору і затишних деталей.


Скандинавський стиль в інтер’єрі – це простота, функціональність і комфорт в одному поєднанні. Вперше був використаний в 1954 році і неабияк атуальний і сьогодні.


Головні риси скандинавського стилю:

  • простота
  • натуральність
  • виразність
  • стриманість
  • лаконічність
  • грунтовність і функціональність.

Скандинавський народ аскетичний, абсолютно не схильний до шику і розкоші. Додати оригінальності допоможуть стримані, але виразні елементи у вигляді картин, мозаїк, квіткових горщиків чи функціональних сувенірів.


Як вибрати і купити меблі для спальні в скандинавському стилі?

Нічого зайвого і нічого громіздкого – основні критерії вибору меблів для Вашої спальні. Нордичному стилю притаманні максимально прості і лаконічні дизайни з елегантними нотами.


Ліжко – основний елемент. Його зазвичай розміщують в центрі кімнати; воно не має бути надмірно широким і високим. Краще обирати моделі на високих ніжках – це додасть відчуття простору і легкості.


Шафа – другорядна деталь після ліжка. Вона має бути максимально компактна але містка, здатна упорядкувати всі необхідні Вам речі. Розсувні системи дозволять заощадити значну частину площі кімнати.


Дивани, стільці і крісла теж варто обирати на ніжках – це значно спрощує прибирання.


Доречним елементом стануть різні види підвісних меблів, наприклад полиці для книг і відкриті шафи. В ідеалі, легкі лаконічні конструкції розміщуються в нішах, або займають порожні ділянки стін.


Практичність, естетика і чарівність – роблять скандинавський стиль фаворитом посеред безлічі інших.


Декор для спальні

Тут варто враховувати три основні критерії:

  • натуральність;
  • висока якість;
  • естетична привабливість.

Світлі однотонні стіни можна ефектно обробити широкими дошками, або дерев’яними панелями.


Стеля завжди залишається білою. У сучасних інтер’єрах можна використовувати глянцеві натяжні стелі.


Пластик використовується мінімально і лише в декоративних цілях, як і метал. При встановленні пластикових вікон краще обирати вироби з поверхнею, що імітує текстуру дерева.


Освітлення в спальні скандинавського стилю несе суто практичну функцію, а не декоративну. Світла має бути максимально багато. Також варто додати кілька великих дзеркал без рами.


Живий, стриманий скандинавський стиль – це синонім сучасного комфортного інтер’єру!


Стаття опублікована 2 місяці тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Шафи купе, Білі дивани, Полиці, Білі комоди, Сучасні ліжка, Класичні ліжка, Дивани, Прямі дивани, Кутові дивани, Прямі шафи, М'які крісла, Модульні дивани, Комоди, Ліжка, Журнальні столики, Дзеркала в спальню
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber