Робочий стіл геймера: створюємо інтерактивний простір

Глибока інтеграція в еру цифрових технологій і стрімкий розвиток кіберспорту, створюють потребу правильного облаштування робочого простору для геймерів. І зовсім неважливо - ви новачок чи професіонал, адже ергономіка, зручність й особистий стиль стають ключовими аспектами, які впливають на ваш успіх під час геймінг-сесій та ігрових стрімів.
Сьогодні розглянемо базові атрибути для облаштування крутого інтерактивного простору вдома.

Ігровий стіл: форма, функції, варіанти

Геймерський стіл - це не просто місце для розміщення комп'ютера та периферійних пристроїв, а центральна точка грального простору, яка повинна бути оптимізована під вимоги користувача.


За формою столи поділяються на:
- прямокутні: універсальний варіант, оснащений додатковими опціями, що розташовується в кімнаті будь-якого розміру;
- фігурні: мають велику площу стільниці, відмінно підходять для встановлення кількох моніторів;
- кутові: наділені особливим стилем, оптимально використовують місце в кутку кімнати.


Додаткові опції ігрових столів:
- надставка: допоможе зручно встановити декілька моніторів;
- полиця для клавіатури: висувна полиця знімає навантаження із ліктів і звільняє стільницю від додаткових аксесуарів;
- полиця для системного блоку: геймерський стіл повинен бути оснащений спеціальною підставкою для системного блоку, таке розташування сприяє правильній вентиляції техніки;
- додаткові ящики: організують зберігання пристроїв, що не використовуються в цей момент;
- вбудована акустика: складається з колонок і сабвуфера, інтегрованих у стіл;
- LED-підсвітка: RGB-підсвічування часто комплектується пультом керування, який дозволяє змінювати колір й інтенсивність освітлення.


Геймерський стіл "Rasin Loft-15" - ігровий стіл прямокутної форми із інтерактивним дизайном. Велика площа стільниці сприяє зручному розміщенню кількох моніторів одночасно. Спеціальні підставки знімають навантаження з рук під час тривалих ігрових сесій. Додаткові бічні полиці розташовують всі периферійні пристрої й аксесуари. Стіл оснащений отворами для дротів і приховує всі комунікації з поля зору.


Геймерський стіл "Rasin Loft-20" - це кутова модель для справжніх кіберспортсменів. Стіл займає мінімум місця в кімнаті, але дозволяє одночасно розмістити кілька моніторів. Анатомічна форма стільниці надає якісну підтримку ліктям і знімає навантаження із кінцівок.
Переваги столу: яскравий дизайн, кутова форма, отвори для дротів, міцні матеріали виготовлення, можливість вибору кольорів стільниці й кромки.


Геймерський стіл "Rasin RS-12" - прямий стіл для ефективного геймінгу. Особливістю моделі є функціональна надбудова із багатьма відділами для зберігання потрібних у грі аксесуарів. Стіл має анатомічну форму і яскраву кромку по всьому периметру. Оснащений підставкою для системного блоку і висувною шухлядою. Надійна модель для практикуючого геймера.

Геймерське крісло: зручність понад усе

Геймерське крісло відповідає за комфорт та підтримку правильної позиції тіла під час тривалих геймінг-сесій. Вдало підібрана модель запобігає швидкій втомі та дозволяє довгий час перебувати за грою, без шкоди для здоров’я.


Обов’язкові функції крісла:
- повне регулювання висоти;
- міцні регулювані підлокітники;
- анатомічна підтримка всього тіла;
- валики для шиї і попереку;
- дихаюча тканина оббивки;
- режими гойдання.


Крісло "VR Racer BattleBee" - кращий вибір для новачків і професіоналів. Крісло володіє всіма функціями для розвантаження опорно-рухового апарату під час тривалого сидіння, а саме: повне регулювання висоти й кута нахилу, регулювання підлокітників, механізм гойдання, знімні подушки для шиї й поперека, анатомічна форма спинки, підставка під ноги.
Комп’ютерне крісло “VR Racer BattleBee” міцне та надійне і легко витримує навантаження до 120 кг. Доступне в кількох варіантах кольорів.


Геймерське крісло "ExtremeRace Black/Blue" - модель крісла, виготовлена із посилених матеріалів, які підходять для довготривалої експлуатації. Крісло для геймінгу відзначається яскравим дизайном, повним регулюванням висоти та кута нахилу, режимом гойдання, знімними валиками під шию і поперек, анатомічною формою спинки та якісною оббивкою. Таке поєднання гарантує неймовірний комфорт під час улюбленого заняття.

Додаткові “фішки” ігрового простору

Стіл та крісло - головні атрибути для комфортного геймінгу, але це ще не все. Розглянемо периферію робочого простору, а саме:
- м’яку ігрову поверхню
- тримачі для моніторів
- хаби
- аксесуари.


Ігрова поверхня - необхідна складова для максимальної зручності. На ній розташовуються клавіатура, миша і ваші руки.


Кріплення для монітора - заощаджує простір стільниці для інших аксесуарів і часто використовується для двох моніторів одночасно.


Хаби із різними роз’ємами варто тримати “під рукою”. Вони допоможуть зарядити смартфон, або переслати необхідні файли на ПК.


Серед аксесуарів можна використовувати різні підставки, камери для стрімінгу, зарядні станції, модулі для геймпадів тощо.


Всі вищеперелічені предмети допоможуть організувати інтерактивний простір для геймінгу і досягти рівня професіонала.

Стаття опублікована 2 місяці тому
Всі статті Попередня Наступна
Товари по тематиці
Посилання на сторінки з товарами: Геймерські столи, Геймерські крісла
Зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами
telegram viber