Кошик порожній
Але це легко виправити
Замовити дзвінок
TABURETKA™
Статті

Поради по догляду за фасадами Вашої кухні

Поради по догляду за фасадами Вашої кухні

Кухня - це серце Вашої оселі, одне з найголовніших та часто викоритовуваних приміщень в наших оселях. Кухонні меблі мають бути якісними, адже щодня вони будуть схильні до найрізноманіших, шкодячих зовнішньому вигляду, чинників, наприклад, вологи, жиру, перепадів температури.

Завдяки грамотному вибору і правильній розстановці елементів, кухня може придбати воістину вражаючий вигляд, а готувати їжу в ній стане суцільним задоволенням. Кожен облаштовує кухню під себе, обирає її колір з тисячі відтінків, матеріал, якому він довіряє найбільше, дизайн та стиль. Проте, чи знаєте Ви, як правильно доглядати за своєю кухнею, щоб вона служила Вам роками?

Фасади встановлюються на корпусні меблі, які експлуатуються (повинні експлуатуватись) у сухих приміщеннях, що не піддаються перепадам температур, провітрюються, мають опалення, при температурі повітря не нижче +10°C і не вище +30°C з відносною вологістю 45-60%.

Істотні відхилення від вказаних показників призводять до погіршення якості фасадів і ушкодження меблів. Слід оберігати фасади від механічних ушкоджень, які можуть бути викликані дією гострих твердих предметів або абразивних матеріалів.

Зверніть увагу на рекомендації щодо користування кухонними меблями, для того, щоб уникнути у майбутньому негативних наслідків впливу зовнішніх факторів:

  1. Неприпустимо піддавати фасади впливу температури, яка перевищує +70°C і нижчої -15°C
  2. Не рекомендовано піддавати фасади впливу агресивних речовин: кислот, розчинників, спирту, ацетону, бензину та подіних
  3. Не рекомендовано піддавати фасади тривалій дії гарячого повітря (інфрачервоного випромінювання) наприклад: відчинена на тривалий час розігріта духова шафа, випаровування киплячих рідин за відсутності витяжної системи, близьке встановлення переносних обігрівачів в холодну пору року
  4. Не рекомендовано піддавати фасади тривалій дії прямих сонячних променів (ультрафіолету), тому радимо використовувати на кухні штори або жалюзі
  5. Не рекомендовано знімати захисну плівку з фасадів до закінчення встановлення меблів

Недотримання вищевказаних вимог призводить до знебарвлення, оплавлення, розтріскування, відшарування від площини торців покриття фасадів та зміни геометрії (вигину).

Звертаємо Вашу увагу на те, що при дотриманні всіх умов експлуатації з часом фарбовані чи ПВХ фасади можуть змінювати колір (вигорання покриття від сонячного світла, від джерел неприроднього освітлення).

Зазвичай, виробники гарантують однаковий колір відтінку декору плівки ПВХ та відтінок фарби на всіх МДф-фасадах із однієї партії, оформленим одним бланком замовлення. Різниця відтінків декорів плівки ПВХ та кольорів фарб на МДФ фасади кухні від різних партій не є недоліком і переробці не підлягає.

Кухня збирає всю сім'ю за великим столом, саме вона наповнює ваш будинок затишком і комфортом. Подаруйте їй правильний догляд, адже це залог довголіття Вашої кухні.

Стаття опублікована 3 роки тому
063 766 32 22
098 556 33 34
050 805 77 85
044 222 88 50
Подзвонити нам
Подзвоніть мені